MOBILNY MECHANIK, warsztat samochodowy i wulkanizacja – Pyrzowice, Mierzęcice, Wojkowice, Siewierz i okolice!

Zarówno na drodze, jak i na parkingu może nas zaskoczyć wiele nieprzewidzianych sytuacji. Często jesteśmy na nie kompletnie nieprzygotowani – opona zapasowa jest niedopompowana, nie ma zestawu naprawczego, brakuje zapasowych bezpieczników i nie mamy żadnej wiedzy o mechanice samochodowej. Czasami awaria przytrafia się nam przed domem – samochód nie chce ruszyć, opona po nocy nie ma w sobie powietrza lub hamulce przestały działać. W opisanych sytuacjach łatwo utknąć na poboczu drogi lub na własnym podwórku i być zmuszonym wzywać lawetę, która zresztą do najtańszych nie należy. To jednak niejedyna opcja. Ciekawą alternatywą może być skorzystanie z usług mobilnego mechanika, który może być w stanie przywrócić auto do chodu.

Mobilny mechanik

Mobilny warsztat samochodowy

Mobilny warsztat samochodowy oferuje usługi mechanika i elektryka 24 godziny na dobę. Oferowana jest także mobilna wulkanizacja. W przypadku, gdy samochód znajduje się w miejscu, w którym można bezpiecznie dokonać jego naprawy, wezwani specjaliści się tym zajmą. Najczęściej na trasie są to drobne naprawy, polegające na uruchomieniu samochodu. W ofercie znajduje się jednak szereg usług obejmujących: mechanikę pojazdów, pomoc elektryka i serwis opon. Poza doraźną pomocą możliwe jest także umówienie regularnego serwisu z dojazdem do klienta. W ten sposób można np. dokonać wymiany płynów eksploatacyjnych czy przygotować samochód do przejścia przeglądu. Oferta tego typu może być szczególnie wartościowa, gdy z jakiegoś powodu (np. przez awarię hamulców) nie można dojechać samochodem ze swojej posesji do mechanika. Mobilny mechanik pozwala wówczas uniknąć kosztów lawety. Większość awarii zespół naprawia od ręki, a jeżeli się to nie uda – oferują usługę holowania.

Mobilny mechanik – kiedy się przyda?

Z usług mobilnego mechanika lub mobilnej wulkanizacji można skorzystać w przypadku zaistnienia wielu problemów. Może to być przebicie opony, awaria hamulców, nagła utrata mocy czy problem z uruchomieniem samochodu. Poza doraźnymi naprawami w ofercie jest także mnóstwo standardowych czynności serwisowych. Są to wymiany płynów eksploatacyjnych: chłodniczego, hamulcowego, oleju silnikowego; wymiany filtrów, naprawy hamulców (wymiany klocków, tarcz, zacisków). Zespół mechaników dorabia przewody hamulcowe, wymienia łożyska kół, przekładnie kierownicze, a także oferuje naprawy całych układów kierowniczych z regeneracją drążków. Możliwe są również tak duże zabiegi, jak wymiany rozrządu, sprzęgła i skrzyni biegów. Jak widać – zakres usług jest szeroki, a żeby go zapewnić w warunkach dojazdowych potrzeba specjalistycznego sprzętu i wysokich umiejętności. To wszystko oferuje mechanik i elektryk 24h przez 7 dni w tygodniu.

Czy mobilny mechanik wystarczy?

Czy taka usługa może być wystarczająca? Przecież od zawsze na naprawy prowadzi się samochody do dużych warsztatów, wyposażonych w profesjonalne kanały i mnóstwo sprzęty. Mechanicy z mobilnego warsztatu samochodowego wszystkie niezbędne akcesoria przywożą ze sobą. Jeżeli podejmą się naprawy – będzie ona wystarczająca. Jeżeli trzeba będzie zabrać samochód do warsztatu, zaoferują usługę holowania. W związku z tym można z całą pewnością odpowiedzieć, że tak – mobilny mechanik wystarczy. Będzie wiedział czego potrzebuje samochód i doradzi takie rozwiązanie, które będzie skutkować jego pełną naprawą. 

strzałka znacznik

oferujemy :

 • Wykonujemy drobne naprawy na miejscu awarii
 • Wyciąganie z rowu, błota, śniegu
 • Pomoc techniczna na terenie Dąbrowy Górniczej
 • Holowanie na lawecie
 • Wyjazdy po samochody za granicę
 • Pomoc drogowa
 • Holujemy wszystkie pojazdy
 • Obsługa Assistance
 • Awaryjne uruchamianie auta za pomocą kabli
 • Przewóz aut każdego typu
 • Zmiana koła
 • Dowóz paliwa

Skontaktuj się z nami

kontakt