POMOC DROGOWA WOJKOWICE KOŚCIELNE

Awaria samochodu może zdarzyć się w najmniej spodziewanym momencie, dlatego warto wiedzieć, gdzie szukać auto pomocy. Wojkowice Kościelne to rejon, w którym oferujemy holowanie dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Usługi dotyczą zarówno pojazdów osobowych, jak i dostawczych, po awarii, kolizji czy wypadku. Bez trudu wykonamy także drobne naprawy na miejscu, a w razie konieczności – klienci mogą skorzystać z całodobowego warsztatu z pomocą elektryka i mechanika.

dowóz paliwa Wojkowice Kościelne
laweta Wojkowice Kościelne

Całodobowa auto pomoc w Wojkowicach Kościelnych

Oferta holowania w naszej firmie jest aktualna bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że skorzystasz z profesjonalnej auto pomocy nawet późno w nocy czy w niedzielny poranek. Holowanie 24/7 dotyczy zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych, dlatego nie musisz szukać innych ofert jeżeli prowadzisz większy pojazd. Usługi wykonujemy bez względu na okoliczność – zarówno w sytuacji, gdy pojazd uczestniczył w kolizji albo wypadku, jak i po awarii uniemożliwiającej kontynuowanie bezpiecznej jazdy.

Pomoc drogowa to nie tylko laweta i holowanie

Wzywanie auto pomocy często związane jest z unieruchomieniem pojazdu niewynikającym z kolizji czy wypadku. Warto pamiętać, że wiele awarii czy usterek zatrzymujących pojazd może być stosunkowo prosta do naprawy, dlatego autolaweta Wojkowice Kościelne obejmuje nie tylko usługi holowania. Możemy pomóc w naprawie na miejscu, o ile jest ona możliwa. Wymiana koła, uruchomienie samochodu czy inne czynności usprawniające auto pomogą w szybkim kontynuowaniu podróży, bez konieczności zamawiania lawety. Nasze usługi wyróżnia także własny całodobowy warsztat, czynny siedem dni w tygodniu, w którym możemy dokonać napraw niemożliwych do zrobienia na drodze. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz doświadczonymi specjalistami w postaci mechanika i elektryka samochodowego.

Autolaweta Wojkowice Kościelne – cennik usług

Usterki pojazdów, ich holowanie lub naprawa na miejscu mogą być bardzo zróżnicowane, wymagać zaangażowania odmiennych sił i środków. Dlatego cennik auto pomocy w Wojkowicach Kościelnych nie jest sztywny, wszystko zależy od sytuacji. Na dogodnych warunkach możemy holować auto we wskazane miejsce, pomóc na miejscu czy dowieźć pojazd na lawecie do naprawy w naszym czynnym całą dobę serwisie. Większość drobnych usterek możemy naprawić od ręki. Reagujemy szybko i zgodnie z ustaleniami, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Wycenę usług na podstawie podanych informacji o zdarzeniu, awarii czy kolizji uzyskasz, kontaktując się z nami.

 

znacznik strzałka

oferujemy :

 • Wykonujemy drobne naprawy na miejscu awarii
 • Wyciąganie z rowu, błota, śniegu
 • Pomoc techniczna na terenie Dąbrowy Górniczej
 • Holowanie na lawecie
 • Wyjazdy po samochody za granicę
 • Pomoc drogowa
 • Holujemy wszystkie pojazdy
 • Obsługa Assistance
 • Awaryjne uruchamianie auta za pomocą kabli
 • Przewóz aut każdego typu
 • Zmiana koła
 • Dowóz paliwa

Skontaktuj się z nami

kontakt