AUTO Z OC SPRAWCY

Miałeś stłuczkę, lub poważniejszy wypadek, w którym uczestniczyłeś nie ze swojej winy? Pamiętaj, że przysługuje Ci prawo do uzyskania bezpłatnego pojazdu zastępczego – wszelkie koszta zostaną bowiem potrącone z ubezpieczenia OC sprawcy zdarzenia. Nie czekaj zatem i zgłoś się do nas jeszcze dziś – i otrzymaj pojazd, na jaki zasługujesz, a nie taki, który oferuje Ci warsztat.

Samochód zastępczy za darmo

Jeśli jesteś ofiarą, wypadku drogowego, w wyniku którego Twój pojazd nie nadaje się do dalszej jazdy – samochód zastępczy dostaniesz za darmo i bez jakichkolwiek zbędnych pytań. Wszelkie opłaty związane z jego wydaniem pokryje bowiem ubezpieczyciel sprawcy wypadku. 

Pamiętaj, że jako ofiara wypadku jesteś osobą pokrzywdzoną. Masz więc prawo do najwyższej jakości usług, a zatem i odpowiedniego pojazdu zastępczego. Aby zagwarantować sobie wysokiej klasy pojazd, który z powodzeniem zastąpi uszkodzony samochód przez cały okres jego naprawy, zdecyduj się właśnie na naszą usługę.

Działamy na terytorium województwa Śląskiego

Niezależnie od tego, czy do zdarzenia drogowego doszło w Częstochowie, Katowicach, czy Krzepicach – możesz liczyć na naszą pomoc..Nasze usługi świadczymy bowiem tak osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom z całego województwa. Samochód zastępczy uzyskasz bez zbędnych formalności i długiego czasu oczekiwania. Na każde zgłoszenie reagujemy tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jak skorzystać z naszych usług? To proste – przede wszystkim zgłoś szkodę ubezpieczycielowi sprawcy oraz poinformuj go, że jesteś zainteresowany uzyskaniem auta zastępczego właśnie w naszej wypożyczalni. Jeśli my również z nim współpracujemy – cały proces pójdzie jeszcze szybciej, jako że to ubezpieczyciel skontaktuje CIę z naszym przedstawicielem!

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponieważ jesteśmy po Twojej stronie. Za nasze usługi nie pobierzemy ani złotówki opłaty wstępnej, kaucji, czy też prowizji. Auto zastępcze otrzymasz od nas absolutnie za darmo, niezależnie od tego, czy w Twoim pojeździe wystąpiła szkoda częściowa, czy całościowa. To szybkie i proste!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym, co robimy, a na stanie mamy zawsze kilkadziesiąt różnych samochodów zastępczych. Rozumiemy, że po wypadku samochodowym jesteś zawsze w trudnej sytuacji i chcemy Ci pomóc. Od nas nie odejdziesz z kwitkiem!

Samochód zastępczy godny Twojej uwagi

Pamiętaj, że wybierając “domyślną” opcję, czyli wynajem samochodu zastępczego w warsztacie, który odpowiada za rozliczenie szkody, nie masz żadnego wpływu na jakość pojazdu, jaki otrzymasz. Nie wiesz zatem, czy pojazd zastępczy spełni Twoje potrzeby, czy w odpowiedni sposób posłuży Ci do dalekich podróży, jeśli takowe odbywasz, ani czy będzie to pojazd odpowiednio pojemny.

My zaś przekażemy Ci nowoczesny, wygodny, funkcjonalny samochód, dopasowany standardem do uszkodzonego pojazdu. Z nami masz gwarancję, że auto zastępcze rzeczywiście zastąpi Ci utracony pojazd, a nie będzie jedynie kolejnym obciążeniem i powodem do stresu. Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie to proste!

znacznik strzałka

oferujemy :

 • Wykonujemy drobne naprawy na miejscu awarii
 • Wyciąganie z rowu, błota, śniegu
 • Pomoc techniczna na terenie Dąbrowy Górniczej
 • Holowanie na lawecie
 • Wyjazdy po samochody za granicę
 • Pomoc drogowa
 • Holujemy wszystkie pojazdy
 • Obsługa Assistance
 • Awaryjne uruchamianie auta za pomocą kabli
 • Przewóz aut każdego typu
 • Zmiana koła
 • Dowóz paliwa

Skontaktuj się z nami

telefon